Resurs technologija

Variklio paviršių atstatymo paaiškinimas

Resurs yra sukurtas remiantis naujausiomis nanotechnologijomis. Jis sudarytas iš smulkių (mažiau nei 1 mikrono) dydžio dalelių, kurios cirkuliuoja alyvoje ir tokiu būdu patenka į didžiausios trinties vietas. Priešingai nei liaudiškai vadinamas "medus" (tepalo priedas), Resurs neskystina alyvos ir nekeičia kitų jos charakteristikų, o naudoja ją kaip transportinę medžiagą.
 
Variklio paviršių atstatymo paaiškinimas
Unikaliai mažas dalelių dydis yra unikalus Resurs bruožas: jos gali prasiskverbti pro bet kokį tepalo filtrą ir patekti į cilindrus. Taip pat jos nenusėda karteryje ir nuolat cirkuliuoja tepimo sistemoje.
 
Aukšta temperatūra ir didelis slėgis veikia daleles ir jos pradeda reaguoti su pažeistais metalo paviršiais.
 
Lyginant su senesniais produktais, Resurs privalumas yra suformuojama korėta struktūra, kuri sutraukia tepalą kaip kempinė ir laiko jį trinties zonose. Tai padeda apsaugoti automobilį šalto variklio užvedimo metu, nuo perkaitimo, arba staigiai akseleruojant ir stabdant.
 
Resurs yra bene vienintelis toks produktas rinkoje, galintis efektyviai atstatyti pažeistus metalo paviršius. Tai įrodo įvairūs atlikti bandymai bei oficialus pripažinimas visame pasaulyje - po 2 patentus Rusijos Federacijoje ir JAV, ISO kokybės sertifikatai, mokslininkų pripažinimas bei sėkmė įvairiuose konkursuose ir parodose.
 
JAV Patentų biuro kompanijai VMPauto išduoto patento informacija.

 

 

Apdovanojimai ir pripažinimas:

CQS kokybės sertifikatas
IQ kokybės sertifikatas
JAV Resurs išduotas patentas
Japonijos žurnalo Car Plus apdovanojimas