Privatumo nuostatos

Iš pirkimo pardavimo taisyklių:

 

2. Asmens duomenų apsauga 
 
2.1. Prieš pirkdamas Resurs.lt parduodamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį, galiojantį elektroninio pašto adresą), kurie būtini produktams pirkti, pristati ir mokėjimui vykdyti.
2.2. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius produktų pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
 
4.6. Pirkėjas gali bet kada atsisakyti 9.1–9.4 nurodytų Pardavėjo veiksmų, sekdamas instrukcijomis, nurodytomis reklaminėje medžiagoje, arba susisiekdamas su Pardavėju telefonu 8 679 92228 arba el. paštu [email protected]
 
6.4. Resurs.lt nesaugo jokių Pirkėjo bankinių duomenų (tokių kaip slaptažodis, sąskaitos numeris ir pan.), kadangi mokėjimo metu Pirkėjas yra nukreipiamas į Mokejimai.lt sistemą. Viso apsipirkimo Resurs.lt metu Jūsų duomenys yra šifruojami naudojant saugumo protokolą, kurį patvirtina Comodo sertifikatas.
 
9. Naujienlaiškiai, katalogai, SMS pranešimai 
 
9.1. Pardavėjas įsipareigoja siųsti Pirkėjui geriausius pasiūlymus apie 8.1. punkte nurodytas akcijas Pirkėjo el. paštu (bet ne dažniau nei kartą per dieną).
9.2. Pardavėjas gali atsiųsti Pirkėjui SMS pranešimą (bet ne dažniau nei kartą per savaitę), kuriame pateikia geriausią pasiūlymą Prekėms įsigyti.
9.3. Pirkėjo adresu Pardavėjas gali atsiųsti NEMOKAMOS pažintinės informacinės paskirties reklaminės medžiagos.
9.4. Pardavėjas gali susisiekti su Pirkėju telefonu, pateikdamas jam specialius Resurs.lt pasiūlymus Prekėms įsigyti.