Mercedes Benz kuro sąnaudų sumažėjimas - 0,8 l/100 km

Šio 2002 m. Mercedes Benz E270 su dyzeliniu 2,7 l darbinio tūrio varikliu ir daugiau kaip 120 000 km rida gamintojo deklaruojamos kuro sąnaudos yra 5,6 l/100 km. Tad pažiūrėkim, kas įvyksta panaudojus Resurs...

Po Resurs panaudojimo degalų sąnaudos nuo 5,6 l/100 km sumažėjo iki 4,8 l/100 km (pagal borto kompiuterį). Nors automobilio rida nėra sąlyginai didelė, tačiau kuro sąnaudų sumažėjimas - akivaizdus. Verta paminėti, kad šis efektas - ilgalaikis. Keičiant variklio alyvą kas 10 000 km, vien kuro sąskaita šio automobilio vairuotojas gali sutaupyti apie 80 l arba 350-400 Lt. Tai - nemokamas pilnas bakas degalų!

Šiame siužete nepaminėtos ir kitos teigiamos Resurs charakteristikos. Vienas pastebimiausių efektų - sumažėjęs triukšmingumas ir dūmingumas. Pastarasis ypač aktualus dyzeliniams automobiliams norint praeiti techninę apžiūrą. Taip pat galima tikėtis mažesnės variklio vibracijos, o tai suteikia didesnį komfortą vairuojant. Be to, Resurs apsaugo variklį užvedimo metu, kai jis dar šaltas, nes būtent tuo metu tepimas dar yra prastas ir detalės trinasi viena į kitą. Dar viena aktuali charakteristika senesnių automobilių vairuotojams - sugrąžinama variklio kompresija ir sumažinamas tepalo deginimas. Variklio cilindrai atstatomi ir jo darbas tampa daug efektyvesnis.

Jei pageidaujate asmeninės konsultacijos - kreipkitės mūsų nurodytais telefonais ar rašykite elektroniniu paštu ir mes Jums būtinai padėsime!