Kuo Resurs skiriasi nuo tepalo priedų?

Daug žmonių painioja RESURS su tepalo priedais, tokiais kaip "Motor Honey" (liaudiškai žinomas, kaip "medus" ir "Engine Doctor" (vadinamas "daktaru"). Tačiau skirtumas tarp šių dviejų priemonių ir RESURS yra esminis.

Kaip ir aiškinama trumpame video reportaže, RESURS neturi nieko bendro su tepalo priedais, nes jis nekeičia tepalo sudėties ir niekaip nesąveikauja su tepalu, o tiesiog naudoja jį kaip pernešančią medžiagą. Jei į tepimo sistemas būtų galima pilti vandenį, o ne tepalą, būtų galima RESURS pilti ir į vandenį, nes ši medžiaga yra netirpi ir jai reikia ypatingų sąlygų (didelės trinties ir aukštos temperatūros), kad ji taptų veiksni.

Įprastus tepalų priedus galima būtų palyginti su energetiniu gėrimu. Iš pradžių jie duoda stulbinantį efektą – žmogus jaučiasi atsigavęs ir pilnas jėgų, nors prieš tai ir jautė nuovargį. Tačiau efektas trunka labai neilgai, ir po to nuovargis sugrįžta dvigubai. Tą patį galima pasakyti ir apie „medų“. Iš pradžių tikrai jaučiamas pagerėjimas – sumažėja variklio triukšmingumas, vibracija, nes „medus“ keičia tepalo klampumą – padaro jį skystesniu. Todėl pagerėja tepimas ir variklis pradeda dirbti „švariau“. Tačiau po kurio laiko viskas apsiverčia aukštyn kojom. Kadangi gerokai suprastėja tepimas viršutinėje variklio dalyje, ši vieta pradeda gerokai greičiau dėvėtis ir viskas gali pasibaigti variklio „užkalimu“.

Tuo tarpu RESURS būtų galima palyginti su mineraliniu vandeniu. Vanduo – gyvybės šaltinis, o mineralai atstato natūralią žmogaus pusiausvyrą. Taip pat veikia ir RESURS – atstato nusidėvėjusį metalo sluoksnį, sustiprina jo struktūrą ir pagerina eksploatacines savybes. Todėl efektas ilgalaikis – variklio tarnavimo laikas pailgėja iki 2,5 karto, kompresija padidėja iki 40%, tepalo deginimas sumažėja iki 5 kartų, o degalų sąnaudos – 5-10%. Todėl sunku ir lyginti tepalo priedų poveikį su RESURS.

Jeigu vis dėlto turite abejonių, galite užduoti savo klausimus [email protected]. Į visus klausimus bus atsakyta, o atsakymai publikuojami svetainėje, kad pagelbėtų ir kitiems lankytojams. Taip pat konsultuotis galite telefonu +370 679 92228.

 

Protected by Copyscape Online Plagiarism Checker